انواع حملات سایبری

امنیت سایبری روشی و استراتژی مرتبط با اطمینان از ایمنی اطلاعات حساس ، چارچوب های PC ، سیستم ها و برنامه های برنامه نویسی از حملات دیجیتال است. حملات سایبری عبارت کلی است که تعداد زیادی از مضامین را در بر می گیرد ، با این حال ، برخی از انواع متداول حمله ها عبارتند از:

تغییر چارچوب ها و اطلاعات موجود در آن

سوء استفاده از دارایی ها

دسترسی بدون تأیید به چارچوب و رسیدن به داده های ظریف

به خطر انداختن کار معمولی تجارت و رویه های آن

استفاده از حملات باج افزار برای تقلا اطلاعات و اجبار پول نقد از تلفات

در حال حاضر این حملات به طور فزاینده ای مبتکرانه و پیچیده است که برای ایجاد مزاحمت در امنیت و هک کردن چارچوب ها مجهز است. بنابراین برای دفاع از این حملات خسته کننده است که کارشناس تجارت و امنیت.

همانطور که توسط مطالعه “هزینه جرایم سایبری” Accenture 2019 نشان داده شده است ، در طی پنج سال اخیر 67 درصد در حملات امنیتی وجود داشته است. تخمین مطلق خطر ناشی از این اقدامات دیجیتالی در 5 سال بعد از 5.2 تریلیون دلار است. اهداف هودلوم می تواند به همان اندازه دستیابی به ظرافت های بودجه شما و به همان اندازه کشنده باشد که مجموعه داده های شکسته حاوی داده های قابل تشخیص فردی (PII) مشتری ، حمله به بنیاد برای گسترش بدافزار و موارد دیگر. بررسی طبقه بندی قابل توجه حملات سایبری “خرید آنتی ویروس” مناسب است ، و اینکه چرا یک رویکرد یک اندازه متناسب با همه چیز به مقابله با آنها کمک نمی کند. برخی از حملات اساسی سایبری عبارتند از:

  1. فیشینگ: فیشینگ با تقلید از یک منبع قانونی ، یک اقدام کلاهبرداری برای ارسال ایمیل های هرزنامه است. در مرکز خود ، فیشینگ از طریق پیام یا پیشنهاد جذاب ، از انگیزه های انسانی سوء استفاده می کند. متجاوزان به عنوان انگشت شست قاعده با تمرکز بر تجمع های عظیم و متعاقباً شانس چند هدف احتمالاً در معرض حمله قرار می گیرند. یک مورد متداول از حمله فیشینگ شامل تقلید کننده متجاوز است که از فردی یا بنیاد تقلید می کند و پیام هایی را به اهداف بی رحمانه ارسال می کند که درخواست کمک سریع با اتصال به مکاتبات می کند. مشتری های غافل از اتصال ، که آنها را به سایت Phony می برد که به نظر می رسد مانند سایت واقعی است. فردی ، ناآگاه از Snare ، در آن قرار می گیرد و باد می دهد و ظرافت های فردی را به متجاوز ارائه می دهد ، که در آن زمان مشتری را حتی قبل از اینکه درک کنند مورد حمله قرار گرفته اند ، مورد آزار و اذیت قرار می دهد.

مهندسی اجتماعی اکنون تاکتیک های متداول است که توسط مجرمان سایبری برای جمع آوری اطلاعات حساس کاربر استفاده می شود.

  1. Ransomware: Ransomware یک برنامه برنامه نویسی رمزگذاری سند است که از یک محاسبه رمزگذاری ویژه برای تقلا در سوابق در چارچوب هدف استفاده می کند. این بدافزار خاص است که به نقدی باج خواهی از اهداف منتشر شده است و یکی از نمونه های فراگیر و شناخته شده حملات سایبری است. متجاوز برای رسیدن به هارد دیسک عینی رایانه ، بدافزار را به عنوان عفونت منتشر می کند. در این مرحله ، اطلاعات را رمزگذاری می کند و رایانه/اطلاعات را برای مشتری غیر قابل استفاده می کند تا زمانی که اقساط بازپرداخت درخواست شده توسط متجاوز را انجام دهند. رمزگشایی ماده رکورد بدون هیچ کس دیگری دشوار است. Wannacry و Ransomware Maze نمونه هایی در حال انجام هستند که چگونه بدافزارها می توانند ویرانی را رها کنند ، و شرکت های متعددی را برای تهیه بیت کوین و پول نقد برای بازپرداخت دستگاه ها و اطلاعات تضعیف شده خود سوق می دهند.

امنیت کامل با  eset